Oferty pracy

Centrum Terapii Mowy i Ruchu LOGOSPEC zatrudni terapeutę integracji sensorycznej

logopeda warszawa kontaktCentrum Terapii Mowy i Ruchu LOGOSPEC poszukuje terapeuty Integracji Sensorycznej. Praca od listopada b.r., początkowo 1-2 popołudnia z możliwością rozszerzenia zakresu godzin pracy. Pracujemy w budynku przy ul. Bolesławickiej 51B (Warszawa Targówek).

Oferujemy: -miłą atmosferę pracy, -pracę w zespole interdyscyplinarnym, -wymianę doświadczeń, wspólne rozwiązywanie problemów diagnostyczno -terapeutycznych, – możliwość rozwoju, -długoterminową współpracę, -pracę w dobrze wyposażonej sali do terapii, – wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Zakres obowiązków: -diagnozowanie i prowadzenie terapii, -przygotowywanie pisemnych opinii, -współpraca z rodzicami/opiekunami pacjentów, -prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesu terapeutycznego.

Oczekujemy: – osoby odpowiedzialnej, zaangażowanej, pełnej pasji i chęci rozwoju.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres email: a.derlatka@op.pl w tytule wpisując „aplikacja na stanowisko terapeuty SI” lub „rekrutacja SI”

Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Nie zwlekaj wyślij CV już dziś.  Czekamy właśnie na Ciebie!

Podnajmę gabinet dla terapeuty,psychologa, psychiatry, fizjoterapeuty, dietetyka etc.

gabinet psychoterapeuty warszawagabinet dla psychologa warszawa targówek

Do wynajęcia nowy gabinet w Centrum Terapii Mowy i Ruchu (okolice Galerii Rembielińskiej) Warszawa Targówek. Gabinet około 12m2 w nowym budynku, do wynajęcia od zaraz.

W pobliżu: – możliwość parkowania przy ulicy (wiele miejsc) -galeria rembielińska -pętla autobusowa i tramwajowa -szkoła podstawowa -przedszkole -sklep. Do dyspozycji wynajmującego poza gabinetem także korytarz, toaleta, aneks kuchenny (wszystko nowe, wysoki standard).

Gabinet w dobrze prosperującym centrum terapii świadczącym usługi pacjentom dorosłym i dzieciom. Preferowane działalności : psycholog, psychiatra, lekarz neurolog, pediatra, fizjoterapeuta, dietetyk etc.

Praca w miłej atmosferze. Zapraszam do kontaktu!