Kornelia Malinowska
PSYCHOLOŻKA WARSZAWA

psycholog dla nastolatka warszawa

Kornelia Malinowska

Jestem psycholożką pracującą konsultacyjnie i terapeutycznie czerpiąc z nurtu Terapii Skoncentrowanej na Emocjach oraz częściowo z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Wspieram dzieci/młodzież/dorosłych/rodziców w pracy z własnymi trudnościami, wyrażaniem emocji, dbaniem o emocje i trudnościami dnia codziennego. Pracuje z dziećmi grupowo i indywidualnie wspierając ich w obszarze kompetencji społecznych, emocjonalnych i poznawczych. Wspieram rodziców, którzy wkraczają dopiero na drogę rodzicielstwa, a także tych bardziej doświadczonych, którym mogą pojawiać się wątpliwości związane z rodzicielstwem.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Przez 5 lat studiów doświadczenie zdobywałam w agencji niań, a później jako pedagożka w The Village w wiosce w Dolince i Hygge. Zajmowałam się tam przeprowadzaniem adaptacji, obserwacją dzieci, prowadzeniem ich dokumentacji. Wspierałam rodziców na drodze rodzicielstwa i zmian dotyczących pójścia dziecka do żłobka.

Obecnie współpracuję także z warszawskimi przedszkolami, gdzie zajmuję się ogólną obserwacją dzieci w grupie, zważając na trudności jakie napotykają w kontakcie z rówieśnikami lub indywidualnie. Wspieram kadry w pojawiających się wątpliwościach i planowaniu pracy terapeutycznej dla dzieci. Pracuję w podejściu Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia bez Przemocy. Prowadzę konsultacje psychologiczne z dorosłymi i nastolatkami. W mojej pracy koncentruje się na tworzeniu zaufanej relacji z dzieckiem i rodzicami. Ważne jest dla mnie uważne podążanie i towarzyszenie w terapii oraz modelowanie zmian, które poprawiają jakość życia. 


„Wierzę w to, że otwartość na drugą osobę, chęć zrozumienia, szczera rozmowa i uważne słuchanie to fundamenty w pracy z drugim człowiekiem i towarzyszeniu mu na drodze pojawiających się trudności.”

• • •

– Kornelina Malinowska, LOGOSPECKursy i szkolenia

  • Pierwszy stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w ośrodku szkoleniowym Integri;
  • 8- tygodniowy kurs Mindfulness-Based Stress Reduction pod okiem certyfikowanej nauczycielki MBSR w Polskim Instytucie Mindfulness.;
  • Skoncentrowany Trening Umiejętności dla Profesjonalistów w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (EFT) z dr Dolhanty;
  • Szkolenie Rodzicielstwa Bliskości dla profesjonalistów prowadzonego przez Agnieszkę Stein i Małgorzatę Stańczyk;
  • Autyzm, ASD i środki pomocy w ośrodku szkoleniowym Synapsis;
  • Liczne kursy z zakresu Rodzicielstwa Bliskości, Porozumienia bez Przemocy;
  • Szkolenie: Jak zmotywować i wydobyć zasoby u dziecka i nastolatka, Lublin 2016;

… i wiele innych.

ul. Bolesławicka 51b (placówka 1)               

ul. Bolesławicka 51c (placówka 2)
03-377 Warszawa
tel.: 530 511 982
mail: logospec.centrum@gmail.com

Zapisz sie do newslettera

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 logospec.pl